Megoldatlan

Graffitik

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Megyeri híd

Hozzászólások

  • Szép-Magyar Ágnes lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Közútkezelő válaszában jelezte, hogy nincs költségkeretük a graffitik eltávolítására.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a továbbított bejelentést a Megyeri Duna-híd vasbeton szerkezetein lévő graffitikre vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy a kezelésünkben lévő hidakon sajnos nagy d
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt is ez a helyszín.
  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére