Ha megosztod, megoldod.

A Járókelő csapat 2012 óta segít a városlakóknak abban, hogy jelezhessék a kátyúkat, letört szemeteseket, lekopott zebrákat és egyéb közterületi problémákat a lakóhelyükön.

Már 74667 megoldott bejelentés
Még több kiemelt bejelentés

Kiemelt bejelentések

Még több friss bejelentés

Friss bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivilágítatlan zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: László Gergely
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKV pénztár?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla obszcén graffitivel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Arató Emil tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére