bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott Astra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: János Péter
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Egy szemét lerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koller Tamás
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Rosszul lerakott burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koller Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Privigye utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Szemét a Népszigeten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Zsilip utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére