bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Rákosmente terei 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Felső Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Rákosmente terei 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kósa Pál tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    balesetveszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szarkaláb utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    0
    Megoldott
    0

    folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szarkaláb utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére