bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás megszűnt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dóra Makai
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gépész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett a kukásautóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett a kukásautóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Csónakház utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Parkoló autók a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. András
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Timur utca
  Vissza az oldal tetejére