bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra nem látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dráva utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozdulatlanul áll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére