bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék nincs kezelve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ady E út 68 zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Botlás veszély a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Körző utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok feletti kis híd oldala leszakad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Körző utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére