bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beteg fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kiss János altábornagy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pákozd utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét szóródás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Márk Trepák
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    A törött autó körül rengeteg szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére