bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szabalytalan parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Bevásárló utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Dinnyehegyi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhanyagolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Könyves utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott autó Sorosksár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Hősök tere (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális lomok lerakása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Bp XXIII. ker elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Nyír utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére