bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpalotai út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Berda József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szétmállott a térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtte a fa a térkövet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Görgey Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére