bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csapadék elvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: R. Attila
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Iszonyatosan rossz közút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Petőfi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ösvény helyett térköves járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Járműtelep utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Závodszky Zoltán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt szemét a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagy átmérőjű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Harmincz Tibor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pintér József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére