bejelentés
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elhanyagolt park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Csikktenger 2016 08 05

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Varga Edina

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Edina
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ezred utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kaszálásra váró park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kilátást korlátozó láda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére