bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szúnyogok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Bokortól nem lehet látni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Silvanus sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helyfoglaló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Városfal köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Eurovelo - magyar módra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fóris Ágnes
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Bokatörő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fóris Ágnes
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére