bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört fa/bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váncza Levente
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott fagyökér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váncza Levente
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Fa pótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V Imre
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fatámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére