bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. Kerületi Rendőrkapitányság
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Rendőrségi ellenőrzés szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. Kerületi Rendőrkapitányság
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális gyorsulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. Kerületi Rendőrkapitányság
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Fix traffibox

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. Kerületi Rendőrkapitányság
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Állandó szlalomozás és gyorshajtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. Kerületi Rendőrkapitányság
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Veszélyes gyalogos átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. Kerületi Rendőrkapitányság
    Selmeci utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére