bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Epreserdő utca 6a (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Akadálymentes út javításra szorul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Nagykovácsi utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy David
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Máriahegy dűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Szipka utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Szipka utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Glück Frigyes út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére