bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott abroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megint egy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    6
    Megerősítésre vár
    6

    Eldugult csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Nővér utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Varjak túrják szét A szemetest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dráva utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kifakult tába

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Lehel utca / Dózsa György út
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú a fedél mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kerekes utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére