bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett LED

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Könyves Kálmán körút
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére