bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nágl Balázs
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hajlat utca 2
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Előd utca 4 (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Edina
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szállító utca 6 (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Megrongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sötét utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zápor utca 67 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére