bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem világít a lámpa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krinnyian k
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Karéj utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lámpasor nem ég

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gazdagréti út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa - Árkász utca Budafok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Árkász utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lánchíd díszvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Sötétség van a közmédiánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kunigunda útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére