bejelentés
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Tűzcsap szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Orbánhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csap teteje hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lecsúszott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest, Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére