bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört vízelzáró-fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csőtörés után nem visszaültetett fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Eltűnt a kar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltávolított táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Aradi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú és megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víz folyik az út alól

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Eper utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére