bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közműfedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jogos Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elromlott kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Erdely Janka
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útba süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére