bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Folyik a víz a tűzcsapból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ostrom utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött zárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére