bejelentés
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Várakozni tilos

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szinyei Merse utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Várakozni tilos

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szinyei Merse utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogátkelő hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kisbojtár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Csurgói út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt útpálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebők Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére