bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    19
    Megoldott
    19

    Üres közműoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadt Telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Balkán utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Muskotály utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére