bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kivágott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Somlyó Zoltán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Piszkos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Kazinczy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hibás sebességjelző tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herman Tibor
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Derkovits Gyula utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Utcatáblák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére