bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Vecsési utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Kispesti utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Rákóczi utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú az út közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Alacskai út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Kiss Ernő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére