bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szétmálló beton növényládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kukahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    G66V+5W (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére