bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Tamás
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére