bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális zöld hulladék tárolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Komposztálás az árokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Udvarhelyi utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szétmálló úttest, eltűnő aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Lipcse utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Elhanyagolt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Árpádföldi út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hunyadvár u. 18.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Trásy Ferenc
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére