bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kb 1éve itt parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Sharan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Diószegi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fadrusz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére