bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    járda és út közötti rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Vincellér utca 44 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerékpáros felállón parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sopron út 54 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Rossz helyen parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Magyar tudósok körútja (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Rendszamos roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Ibrahim utca 9 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére