bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Berlingo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Barázda utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Barázda utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kelen Közösségi Kert, Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bükköny utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szanto Istvan
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Alsóhatár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Motorosok a tilosban

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budapest, Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    16
    Megoldott
    16

    Évek óta áll itt elhagyatva a jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére