bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bikszádi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Hónapok óta rohadó konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pat Évi
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Somló köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Építész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Megállóhoz vezető út eltorlaszolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére