bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Daróci út 1-3. (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott Transit

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Péterhegyi dűlő (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Keveháza utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    3 autó egy kis téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kármán Tódor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tömeges parkolás tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Prielle Kornélia utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    5 éve egy helyben álló törött autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Péterhegyi köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére