bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Jászóvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Építész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    30
    Megoldatlan
    30

    Gaz a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sopron út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére