bejelentés
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Zsombolyai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiömlött a beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiálló balesettveszélyes vasrudak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl széles növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Eszter
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Parkolás, zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére