bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Drégely utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    veszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Fehér Holló utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott sérült jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott összetört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    1 éve elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Ipar utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üzemképtelen autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott kisbusz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére