bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járda túlparkolása

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Eötvös utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Városligeti fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Mocskos járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    áruszállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Helyet foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Lövölde tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Délibáb utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére