bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szemes Alexandra
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Almafa utca
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű a parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Viktor
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth L utca, 106. A. lház. 10. em. 32 (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Sas utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére