bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csigabiga játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    0
    Kiegészítésre vár
    0

    Tetves Tilia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rátz László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Tetves Tilia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rátz László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leszakadt trambulin

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére