bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét ès földből kiálló vasrúdak!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Élessarok (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járda hiba Gergely utcánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csúfsággá vált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött tiltótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Figyelmeztető táblát elvitték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda hiba Sibrik Miklós útvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt, gazos magánterület és járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fogadó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére