bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ledőlt betonkerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fertő utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nomen est omen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fertő utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Gyalogos átkelő?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barna Ferenc
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Határhalom utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört fennakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére