bejelentés
  • Megoldatlan
    12
    Megoldatlan
    12

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Nagybecskerek utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kanyarodó sáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére