Megoldásra vár

Elhagyott autók

A B Vectra 2022.03.16-n lejárt
A Primera 2021.10.19-n ki lett vonva, viszont műszakija még van

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi út 29

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó pár kocsi itt is felszólítva.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Legnagyobb meglepetésünkre egy pár helyről kezdenek elszivárogni a kocsik.
    Ment ki figyelmeztetés még a múlt hónap közepén a "fészbúkon".
    Igyekszünk erős nyomást gyakorolni a kocsi tulajokra a többi e...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Menni fog a segítség, ezt megígérhetem. Akkor több fog menni olyan részekről, sajnos nagyon sok nem tűnt el.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Srácok!

    Most komolyan. Nem nagy művészet egy olyan gyalogos forgalom nélküli utcában "elhagyottnak látszó" kocsit találni ahol konkrétan 3 szerviz is van.
    Inkább azokba a részekbe nézzetek már számun
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére