bejelentés
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Eltűnt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szirup Szirup
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Szemétsor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Felső Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Laszlo
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ady Endre utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    szennyvíz az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kószó Éva
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Méhes utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére