bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Szemét az árokban...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    502. sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Széll Kálmán tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Szabálytalan kutyatulajdonosok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Gábor László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Feneketlen kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csé Bé
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bicskei utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Utcára kidobott matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére