bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    hát persze... lom...

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Tompa utca 24 (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    25
    Megoldott
    25

    életveszélyes üvegtáblák az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szatmár utca 88a (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zászlós utca 42 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja 77 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mulder Fox
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére