Megoldott

kidobott matrac és wc csésze

kidobott matrac és wc csésze

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévényi u. 22

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére